nav-left cat-right
cat-right

PomacajSie

PomacajSie

Dbasz o urodę swoich klientów? Teraz zadbaj o ich zdrowie!
Włącz się w akcję Fundacji Kochasz Dopilnuj na rzecz profilaktyki raka piersi i raka jąder “Pomacajsie”/”badaj jajka”. Lista tego, co możesz zrobić w ramach wymienionych kampanii prozdrowotnych:
  1. Wydrukuj i rozdaj ulotki wśród swoich klientów w gabinecie, zawierające instruktaż samobadania się (koszt druku po stronie gabinetu – cegiełka wsparcia). Opcja naklejek na lustro. Możliwość umieszczenia swojego logo na ulotkach Fundacji.
  2. Zanieś w/w ulotki do zaprzyjaźnionego gabinetu ginekologa/radiologa/urologa/barbera czy stylistki fryzur itp.
  3. Zorganizuj spotkanie edukacyjne dla swoich klientów w gabinecie z jedną ze współpracujących z Fundacją Amazonek lub w pobliskim liceum w celu edukacji młodzieży i propagowania akcji “Pomacajsie”/”badaj jajka”. Fotki z przeprowadzonego spotkania zostaną umieszczone na stronie Fundacji oraz w w social mediach (koszt udziału Amazonki po stronie gabinetu lub klientów – cegiełka wsparcia).
  4. Zorganizuj lekcję samobadania online z Amazonką dla swoich klientów.
  5. Jako świadomy i odpowiedzialny szef zmobilizuj swój zespół do wykonania USG piersi/jąder u radiologa, fundując pracownikom takie badanie.W ramach integracji wybierz się z nimi. Zdrowy zespół to podstawa każdej firmy.

Wiem, ze troszczysz się o zdrowie swoich klientów. Otocz ich jeszcze większą opieką. Wykonaj choć jeden punkt z listy a może uratujesz komuś życie. Razem możemy więcej 😊 Jeśli interesują Cię szczegóły przeprowadzenia akcji oraz zasady współpracy z Fundacją napisz do mnie: Katarzyna Nowacka gabinet@nowacka.com.pl lub sms pod numer 887 766 862. Osoba do kontaktu po stronie Fundacji w ramach w/w akcji: Małgorzata Lakowska 660 764 369 O Fundacji przeczytasz poniżej:

 
Z wyrazami szacunku
Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kosmetologii
“Przyjazna Kosmetyka”

Comments are closed.