nav-left cat-right
cat-right

LIDER BIZNESU BEAUTY – 7 KONFERENCJA BEAUTY INSPIRATION

LIDER BIZNESU BEAUTY – 7 KONFERENCJA BEAUTY INSPIRATION

„NOWE STRATEGIE ZDOBYWANIA KLIENTÓW”. Pod takim tytułem odbędzie się tegoroczna edycja największej biznesowej konferencji dla managerów obiektów beauty – LIDER BIZNESU BEAUTY.

Odbędzie się ona w dniach 27-28 maja tego roku.

Program pierwszego dnia konferencji wypełni 10  praktycznych wykładów szkoleniowych. Wszystkie ukierunkowane są na przekazanie uczestnikom praktycznych rozwiązań promocji usługi beauty w najskuteczniejszych dziś kanałach marketingowych. Tak więc będzie między innymi o tym – jak pozyskiwać klientów poprzez Instagram, Facebook, influencerów, boty w Messengerze, czy  videomarketing.

Drugi dzień konferencji rozpocznie dyskusja panelowa. Po niej odbędą się cztery warsztaty poświęcone temu jak sprzedawać poprzez: reklamę na Facebooku, prowadzenie Instagrama, boty w Messengerze i videomarketing. Warsztaty odbędą się w dwóch sesjach – przed i po lunchu. Dzięki temu uczestnicy będą mogli wziąć udział w dwóch warsztatach.

Głównym celem Konferencji Lider Biznesu Beauty jest dostarczanie praktycznej wiedzy, która w realny sposób wpłynie na poprawę funkcjonowania salonów beauty. Dlatego też tegoroczna konferencja będzie miała rozszerzoną formułę.  Wiedze będzie można zdobywać w trzech krokach -– przed konferencją, w jej trakcie i po konferencji.

Zobacz szczegóły na:

www.konferencja.beautyinspiration.pl

 

Comments are closed.