nav-left cat-right
cat-right

Wielki jubileusz branży beauty! 40. Kongres i Targi LNE.

Wielki jubileusz branży beauty! 40. Kongres i Targi LNE.

Udział w Kongresie i Targach LNE to szansa na rozwój własnego biznesu i najlepsza okazja, by trzymać rękę na pulsie w dynamicznie zmieniającej się branży beauty. Jesienna edycja wydarzenia będzie wyjątkowa – już 9-10 listopada będziemy wspólnie świętować piękny jubileusz – 40. edycję Kongresu i Targów LNE!
W trakcie kongresowego weekendu cała branża beauty spotyka się w jednym miejscu, by rozmawiać o wyzwaniach jakie stoją przed profesjonalistami, dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz poznawać nadchodzące trendy.
Dynamiczny rozwój branży, to także nieustanne zmiany w zakresie tematycznym i formule Kongresu. Tej jesieni wprowadzamy wiele inspirujących nowości! Nowe formuły sesji stawiają w 100% na praktykę gabinetową i biznesową, dzięki czemu poznasz gotowe rozwiązania, które z łatwością wdrożysz do codziennej pracy zaraz po Kongresie!
Programy Kongresów i Targów LNE niezmiennie dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań dynamicznie zmieniającej się branży. Podczas jubileuszowej edycji wydarzenia odbędą się następujące sesje:

  • GŁÓWNA: advanced beauty med & science, praktyka własna, trend reports
  • BIZNES I ROZWÓJ OSOBISTY
  • MEDICAL BEAUTY: fokus na praktykę (limitowana liczba karnetów z dostępem do sesji medical beauty – 300 miejsc) NOWA FORMUŁA
  • PODOLOGIA: rentowny gabinet NOWA FORMUŁA
  • STYLIZACJA: nails & lashes NOWOŚĆ
  • STYLIZACJA: make-up
  • EDU: specjalizacja i start w biznesie NOWOŚĆ
  • MAKIJAŻ PERMANENTNY
  • TRYCHOLOGIA ESTETYCZNA
  • KOSMETOLOGIA W PRAKTYCE: premierowe zabiegi

W programie nie zabraknie też popularnych warsztatów MASTERCLASS z zakresu biznesu, makijażu oraz medical beauty.
Szczegóły kongresowego programu sprawdzisz tu: https://kongres.lne.pl/artykul/program-40-short

Część wystawiennicza Kongresu i Targów LNE to ponad 230 wystawców – najlepsze polskie i światowe firmy z branży beauty. Odwiedzający targi mogą zapoznać się z ofertą ponad 600 marek, które znajdą na stoiskach w dwóch halach targowych.

Sprzedaż biletów i karnetów na 40. Kongres i Targi LNE rusza już 31 sierpnia i zaczyna się od akcji HAPPY DAYS! Tylko w dniach 31 sierpnia-2 września kupisz bilet/karnet na 40. Kongres i Targi LNE 40% taniej!
Szczegóły na www.kongres.lne.pl

Śledź nasze kanały komunikacyjne i bądź na bieżąco:
www.lne.pl
www.kongres.lne.pl
www.facebook.com/LNEpolska/
www.instagram.com/lne_polska/

Comments are closed.