nav-left cat-right
cat-right

Inspiracje, trendy i innowacje na 35. Kongresie i Targach LNE!

Inspiracje, trendy i innowacje na 35. Kongresie i Targach LNE!

35. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE już za nami! Kongresowy weekend 1–2 kwietnia potwierdził, że serce branży beauty bije w Krakowie. Dlaczego? Niemal 9000 profesjonalistów odwiedziło imprezę, a ponad 5000 wzięło udział w sesjach edukacyjnych i warsztatach Masterclass. Tym samym wiosenna edycja zanotowała 20% wzrost odwiedzających w stosunku do kwietnia 2016. Z kolei w części targowej udział wzięło ponad 200 Wystawców, którzy przez dwa dni prezentowali najnowsze rozwiązania z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, aparatury hi-tech, kosmetologii estetycznej, makijażu, manicure-pedicure, podologii oraz trychologii. Co istotne, również w przypadku powierzchni wystawienniczej odnotowano wzrost względem ubiegłej wiosny – tu także o 20%!

Ogromnym zainteresowaniem Uczestników jak zwykle cieszył się program merytoryczny Kongresu, który został podzielony na 5 sesji edukacyjnych przygotowanych we współpracy z wybitnymi ekspertami-praktykami z branży beauty. W tej edycji odbyły się sesje: ogólna (anti-aging, medical beauty, body expert, trend report), biznes i komunikacja, masaż & wellness, trychologia estetyczna oraz make-up. Podczas paneli dyskusyjnych dotyczących zagadnień związanych z peelingami chemicznymi czy nowoczesnymi metodami biostymulacji skóry frekwencja przekroczyła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Dużym zainteresowaniem jak zwykle cieszył się blok biznesowy i medical beauty, obiecująco rozwija się też sesja trychologii estetycznej oraz pokazowa sesja make-up.
Z kolei warsztaty Masterclass zostały wyprzedane jeszcze przed rozpoczęciem Kongresu. Przyczyna?
Ich tematyka to gorące branżowe tematy z podologii, mikroodżywiania, make-upu oraz trychologii.
W programie nie zabrakło też pokazów najnowszych zabiegów – zaprezentowane zostały przez Wystawców podczas dwudniowej sesji pokazów premierowych oraz na otwartej scenie pokazów manicure’u – i tu także ciężko było o wolne miejsca! Zobacz foto i wideorelacje: http://lne.pl/fotorelacja-z-35-kongresu-i-targow-lne i http://lne.pl/zobacz-relacje-z-35-kongres-i-targow-lne
Podczas wiosennej edycji imprezy Redakcja LNE już po raz trzeci przeprowadziła konkurs Innowacje Kongresu i Targów LNE, a 21 laureatów zaprezentowało zwycięskie produkty w Galerii Innowacji (poznaj laureatów: http://lne.pl/innowacje-35-kongresu-i-targow-lne)
W programie imprezy nie zabrakło też niespodzianek! Tej wiosny Redakcja LNE połączyła siły z Europejską Fundacją Spa, czego efektem był odbywający się po raz pierwszy w ramach Kongresu LNE Europejski Kongres Spa, skierowany do managerów i dyrektorów ośrodków spa & wellness. Inspirujące wykłady i panele poprowadzili tu eksperci z Austrii, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Polski (zobacz relację: http://lne.pl/fotorelacja-z-europejskiego-kongresu-spa)

35. Kongres i Targi LNE już za nami, jednak nie zwalniamy tempa i już planujemy kolejne edycje imprezy. Bez wątpienia będą równie inspirujące, co będziecie mogli sprawdzić sami już 4–5 listopada na 36. Kongresie i Targach LNE!

www.lne.pl

Comments are closed.