nav-left cat-right
cat-right

Akcja: wyglądam dobrze, czuje się lepiej

Akcja: wyglądam dobrze, czuje się lepiej

Intraceuticals Polska organizuje akcję: wyglądam dobrze, czuje się lepiej.

 

Przekaż bezpłatny zabieg Intraceuticals osobie po leczeniu onkologicznym. Przywróć pełną radość tym, którzy wygrali walkę o siebie i o swoje zdrowie. Dzięki Twojemu wsparciu mogą szybciej wrócić do normalności i jakości życia sprzed choroby.

Edycja wiosenna akcji “Wyglądam dobrze, czuję się lepiej” trwa do 30 kwietnia.

Jak włączyć się do akcji i pomóc?

1. Wybierz gabinet, który jest partnerem akcji lub zapytaj o uczestnictwo miejsce, w którym poddajesz się zabiegom Intraceuticals.

2. Aktywuj bezpłatny voucher dla osoby po chorobie nowotworowej poprzez wykonanie zabiegu Intraceuticals Rejuvenate oraz zakup specjalnie oznaczonego Kremu wiążącego wilgoć Intraceucals Rejuvenate.

3. Podaruj voucher wybranej osobie (przekaż kontakt zespołowi gabinetu, który po weryfikacji, wykona bezpłatny zabieg). Voucher możesz również przekazać osobie, którą zarekomenduje gabinet.

Organizatorem akcji jest firma Kosmoprof, która jako pierwsza na świecie potwierdziła badaniami skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegu Intraceuticals Rejuvenate w pielęgnacji skóry po terapiach onkologicznych. Ekspertem merytorycznym projektu jest onkolog – prof. dr hab. Dariusz Iżycki z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Wszystkie szczegóły akcji oraz listę gabinetów znajdziesz na stronie: www.intraceuticals.info.pl

#jedengest

<!–Ads3–>

Comments are closed.