nav-left cat-right
cat-right

37. Kongres i Targi LNE – branża beauty w wersji PRO

37. Kongres i Targi LNE – branża beauty w wersji PRO

Już 21-22 kwietnia 2018 w Expo Kraków odbędzie się 37. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE! To kultowe już wydarzenie w branży beauty z każdą edycją dynamicznie się rozwija, by zaspokoić oczekiwania wymagających profesjonalistów związanych z tym sektorem biznesu.
Liczby mówią same za siebie – listopadową edycję Kongresu i Targów LNE odwiedziło ponad 10 tysięcy profesjonalistów, którzy przez kongresowy weekend mogli wziąć udział w ponad 90 wykładach prowadzonych przez ekspertów-praktyków z całego świata, a rekordową powierzchnię wystawienniczą tworzyło 230 stoisk, na których można było poznać i przetestować ofertę ponad 500 polskich i światowych marek!

Podczas 37. Kongresu i Targów LNE postaramy się jak zwykle zapewnić uczestnikom mnóstwo inspiracji i eksperckiej wiedzy. Dodatkowo planujemy wprowadzenie kilku nowych rozwiązań, dzięki którym zarówno uczestnicy, jak i wystawcy odczują najwyższy komfort i będą mogli skorzystać z rozszerzonego programu kongresowego!

Dodatkowe atrakcje w formule imprezy:
> NOWOŚĆ: sala wykładowa PARYŻ, w której w komfortowych warunkach odbędą się sesje manicure oraz make-up
> aż 8 sprofilowanych sesji edukacyjnych poruszających gorące tematy branży beauty:
-sesja główna (kosmetologia, healthy-aging, medical beauty, trend reports),
-biznes i komunikacja
-masaż & wellness
-make-up
-manicure
-sesja specjalna: makijaż permanentny
-kosmetologia w praktyce – pokazy firmowe
> NOWOŚĆ wyodrębniona sesja „Kosmetologia w praktyce” obejmująca prezentacje sprzętu i aparatury
> w ramach Kongresu LNE po raz kolejny odbędzie się Europejski Kongres Spa – hasłem przewodnim wydarzenia będzie „S.M.A.R.T. Spa Manager”. Biznesowe know-how przekazywane przez ekspertów z Europy to specjalna oferta edukacyjna skierowana do przedstawicieli branży wellness & spa.

Podczas wiosennej edycji Kongresu jak zawsze odbędą się cieszące się dużym zainteresowaniem warsztaty Masterclass – tym razem z zakresu biznesu, make-up’u i odżywiania. A ponieważ chcemy inspirować profesjonalistów do nieustannego rozwoju i poszerzania wiedzy, nie zabraknie też premier ciekawych książek oraz spotkań z ich autorami.

Wiosna zapowiada się inspirująco!

Uwaga: Sprzedaż biletów i karnetów na 37. Kongres i Tragi LNE rozpocznie się 29 stycznia – jak zwykle promocją HAPPY WEEK, podczas której bilety na tragi będzie można kupić 50% taniej.
Najlepsze ceny biletów i karnetów tylko do 16 kwietnia.
Szczegóły na www.lne.pl

Comments are closed.